Para Birimi -  
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Gizlilik Şartları

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizde kredi kartınızın güvenliği 128 Bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Ayrıca ödeme yapılırken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda internet adres bölümü http'den https'ye dönüşecektir. SSL teknolojisi ile, ödeme süreci başladığında siteden bağımsız olarak, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi www.isitmadeposu.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

 

3D Secure & Şifreni Gir İmzanı Tuşla
İnternet üzerinde gerçekleştirilen alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacı ile Visa ve Mastercard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.
Bu sistemde kullanıcı, ödeme işlemi sırasında kart sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek, kredi kartına ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirir. Bu sayede, kart numarası biliniyor olsa bile şifre bilgisi yalnızca kart sahibi tarafından bilindiği için elektronik güvenlik sağlanmış olmaktadır.
3D Secure sistemi ile ödeme yapmak için herhangi bir ek ücret ödenmesi gerekmemektedir.
3D Secure sistemi hakkında detaylı bilgi için Garanti bankası UGP (3D Secure) sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Veri Güvenliği

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. www.isitmadeposu.com, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü sahışlarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüd eder.

 
 

Veri Kullanımı

www.isitmadeposu.com, üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad - soyad, e-posta, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır. Bu hizmetler; fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürün veya hizmetlerin faturalanmasi gibi.

 

SSL (Secure Sockets Layer) Nedir ?
SSL, Secure Sockets Layer'in baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kullandığınız browser ile bağlı olduğunuz sitenin web server’ı arasında güvenlikli bilgi alışverişini sağlayan bir yöntemdir. Bir web sitesinde dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız zaman, yaptığınız işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı vardır. Giriş yaptığınız kişisel bilgilerinize, kredi kartı numaranıza ve sizin için önemli ve gizli kalması gereken diğer bilgilere, teknolojik açıdan son derece gelişkin olanaklara sahip diğer kullanıcılar tarafından ulaşılması ve bunların isteğiniz dışında kullanılması olanaksız değildir. Sitemizde de bulunan SSL güvenlik sistemi, bu tür istenmeyen durumları önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler, çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir. Girdiğiniz bilgiler önce şifrelenmiş ve diğer kişiler tarafından okunması imkansız bir bilgiye dönüştürülür. Bu bilgi ancak diğer uçtaki web server tarafından çözülüp anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Bu yetki uluslararası güvence altındadır. SSL özel ve kamusal kullanım için anahtarlar içeren patentli bir algoritma kullanır. Server browser'a onun mesajları şifrelemesini sağlayan kendi kamusal anahtarını gönderir. Burada en ilginç nokta ise, bu kamusal anahtarın şifrelemekte kullanılmasına rağmen, bu şifreleri çözememesidir. Sadece server'daki özel anahtar şifre çözme işlemini gerçekleştirme yetkisine sahiptir. Bu arada, browser da bu bilgiler için farklı doğrultulara giden kendi özel/kamusal anahtarını yaratır. SSL güvenlik alanının bu özellikleri sayesinde, herhangi bir kimse kamusal anahtara ulaşsa ya da bir şekilde işleme "sızma" şansını yakalamış olsa bile, asla şifreyi çözerek doğru bilgilere ulaşamayacaktır. SSL güvenlik alanı sayesinde, girmiş olduğunuz sitenin "gerçekten girmek istediğiniz site" olduğundan da emin olabilirsiniz. Bir üçüncü kişi, girmek istediğiniz sitenin özel anahtarına bir şekilde ulaşmış ve yanlış bir kamusal anahtar üzerinden siteye erişim çabalarını yönlendirmiş olabilir. SSL, web sörfçülerinin ve sitelerinin kimliklerini tescil etmek gibi bir işleve de sahiptir. Sonuç olarak SSL kullanan bir sitede verilerin güvenli bir şekilde aktarıldığından tamamıyla emin olabilirsiniz.

Dikkat: Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. www.isitmadeposu.com , e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda bize sadece telefon ile yada bizzat ofisimize gelerek ulaşınız.