Para Birimi -  
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Neden Noirot ?

Neden NOIROT ….!

Fransa’da üretilen Noirot ısıtıcıları 2 yıl değiştirme garantilidir. Dünyanın ılık iklimlerinden en sert iklimlerine kadar çok farklı bölgelerde yıllardır kullanılmaktadır. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Noirot ısıtma sistemleri elektrik enerjisi ile çalışır. Ekonomik, programlanabilir, estetik ve dayanıklıdır. İs, koku ve gürültü yapmaz. Kazan, yakıt deposu, boru gibi bölümleri olmadığı için yer kaplamaz. Kolayca monte edilir ve sadece elektrik tesisatı yapılarak başka yere monte edilebilir. Elektrikle çalışır; mazot, gaz yağı, fuel-oil, LPG yada başka bir enerji kaynağına ihtiyacınız yoktur. Bakım gerektirmez.

Noirot ısıtıcıların içerisinde ileri teknoloji ürünü bir rezistans sistemi bulunmaktadır. Bu rezistans Magnezyum kum içine sıkıştırılmış ve Alüminyum uzantılar ile kaplanmıştır. Yüksek ısı hapsetme katsayısı olan Magnezyum sayesinde ısı, uzun süreli olarak rezistans sistemi içerisinde muhafaza edilir. Bu sistemin üzerini kaplayan Alüminyum alaşımlı uzantılar sayesinde ise, rezistansın etrafındaki hava etkin olarak ısıtılır. Cihazın iç bölmelerinde oluşan sıcak hava, finlerden hız kazanmış bir şekilde çıkar ve tüm alana yayılır. Böylece oda içinde eşit bir sıcaklık dağılımı oluşur ve ideal ısınma sağlanır. Bazı elektrikli ısıtıcılarda bu özellik olmadığından önleri çok sıcak, arkaları ve biraz ilerisi soğuk olur.

Isıtma prensibinden ötürü konvektör olarak nitelenen bu ısıtcılar, elektrik kullanımını kontrol eden ±0,1 °C hassas bir elektronik termostat bulunmaktadır. Bu ileri teknoloji termostat elektrik kullnımı kısa aralıklarla engeller. Bu esnada soğumaya imkan bulamayan rezistans ise, etrafındaki havayı ısıtmaya devam eder ve nihai olarak da ortama sürekli sıcak hava üflenmesine neden olur. Her birinin üzerine takılacak programatör, sistem içerisindeki tüm cihazların 7/24 olarak kontrol edilmesi sağlar. Ayrıca her cihazın üstünden bağımsız olarak açma kapama ve ısı ayarı yapmak mümkündür.

 

Noirot ürünleri üç ana grupta toplamak mümkündür.

·         Konvektör Isıtma sistemleri

·         Radyant panel ısıtma sistemleri

·         Radyatör ısıtma sistemleri