Para Birimi -  
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Garanti, İade ve İptal Şartları

Garanti şartları nelerdir ?

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

 

İade şartları nelerdir ?

Teslim tarihinden itibaren ilk 7 (yedi) gün içinde belirli koşullarda ürünü iade etme hakkınız vardır. Bunun için ürünü güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak göndermelisiniz. Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Orijinal ambalaj yada üründe herhangi bir çizik, hasar, bant-etiket, kutu içeriğinde eksik v.s. problemler varsa iade kabul edilmez.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Havale iadeleri 2 (iki) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri ise 2 (iki) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İptal şartları nelerdir ?
Sipariş iptal işlemleriniz için lütfen iletişim formu ile bize ulaşıp iptalin gerçekleşmesini isteyebilirsiniz.
İletişim formu için lütfen tıklayın.
İptal işlemi sırasında size verilen sipariş numarasını mesaj içeriğine yazmayı unutmayın.